Bittorrent - BTT Canlı Grafik İzle ve Analiz Yorumları

Bittorrent - BTT Canlı Grafik İzle ve Analiz Yorumları

BTT Grafik


Bittorrent - BTT COIN Nedir?

Bittorent (BTT), son yıllarda gittikçe daha fazla merkeziyetsizleşen, popüler bir eşler arası (P2P) dosya paylaşım ve Torrent platformudur. Esasen Temmuz 2001'de kullanıma açılan Bittorent, Temmuz 2018'de blockchain platformu TRON tarafından satın alındı. Satın alınışından beri Bittorrent, Şubat 2019'da piyasaya sürülen özel bir yerel kripto para tokeni olan BTT ile birlikte çeşitli araçlar ekledi. BTT, TRON'un kendi blockchain ağı üzerinde TRC-10 standardını kullanarak piyasaya sürüldü. Resmi açıklamaya göre Bittorrent, güncel olarak dünyadaki "en büyük merkeziyetsiz P2P iletişim protokolü.

BTT Canlı Grafik

Bu sayfa üzerinden BTT Coin için canlı grafik bilgisini takip edebilirsiniz. BTT Grafik anlık olarak güncellenmektedir ve BINANCE üzerindeki güncel değerini göstermektedir. Dilerseniz sağ üstten kripto para birimini değiştirerek diğer altcoinler için de grafik bilgisini inceleyebilirsiniz. BTT canlı grafik izle bölümünden anlık değişimleri yakalayıp, siz de fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yazar: Eren ŞENOĞUL | E-Ticaret Danışmanı
Görüşleriniz

Yorumlarınız

3 Yorumlar

 1. BTT şu an düşüyor, ne zaman çıkar?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu an çoğunda bir düşüş görüyoruz. Bitcoin düştüğü için, diğerlerin de düşmesi normal olarak karşılanıyor. Dominance yükseliyor. Biraz zaman verirsek alt coinler toparlayacaktır

   Sil
 2. Uzun vadede BTT'nin kazandıracağını düşünüyorum ��

  YanıtlaSil

Bu konu hakkındaki fikir ve görüşlerinizi yorumlarda yazmayı unutmayın.

Eğer yorumunuz sistem tarafından görüntülenmiyorsa lütfen GMAIL hesabınızla giriş yaparak yeniden deneyin.

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)