Dogecoin Madenciliği Nedir ve Nasıl Üretilir? GumHash

DogeCoin Madenciliği

Dogecoin Madenciliği nedir sorusunun kısa bir cevabı var. Dogecoin madenciliği demek, dogecoin üretmek anlamına geliyor. Peki Dogecoin nasıl üretilir diye soracak olursanız, bununla ilgili çok basit ve kısa bir yöntem paylaşacağım. Dogecoin üretmemizi sağlayacak platformun adı Gumhash. Önce gelin dogecoin ne demek ona bir bakalım.

Dogecoin Nedir? Gumhash Nedir?

Dogecoin, yazılım mühendisleri Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından geliştirilen kriptopara birimidir. Logo olarak internet fenomeni bir Shiba Inu ırkı köpeğin resmini kullanmışlardır. Dogecoin ilk başta göze oldukça farklı görünse de hızlı işlem gören bir para birimidir. Market değeri 28 Ocak 2021 itibariyle $5,382,875,000 şeklindedir.

İşte dogecoin logosu;

dogecoin simgesi

Borsada, GameStop hisselerinde yapılan short sale ile küçük yatırımcı büyük yatırımcıyı alt etti. Hatta Elon Musk gibi bir çok iş adamının destekleriyle Dogecoin borsalarda ilginç durumlar yaşatıyor.

Elon Musk’ın dikkat çekmesiyle DOGE Coin değeri artmış ve 29 Ocak 2021 itibari ile birim fiyatta %850 artış gözlenmiştir.

Bir grup küçük yatırımcının yüklü miktarda DOGE Coin almasıyla hareketlenen piyasaları, önümüzdeki günler nasıl süprizler bekliyor, hep beraber göreceğiz.

1 Dogecoin = $0.05228310 değerindedir.

Dogecoin Nasıl Üretilir?

İşte en merak ettiğimiz şey de bu.. Şu an popüler olan bu altcoin parabirimi nasıl üretiliyor? Aslında birden fazla yöntemi var ama şu an biz en basit olanı yapacağız. Tek yapmanız gereken şey aşağıdaki linki tıklamak, üye olmak ve dogecoin üretmeye başlamak. İşte bu kadar. :)

Dogecoin Üretme Linki

Yukarıdaki linke tıklayın, Gumhash sitesine üye olun. Oldukça güvenli ve sizden hiçbir şey talep edilmiyor. Tek yapmanız gereken sadece üye olmak. Üye olurken çift doğrulama yöntemi kullanıyor ve Telegram üzerinden size güvenlik kodu gönderiyor.

gumhash üye olmak

Bu sayfayı doldurup üye olduktan sonra sisteme giriş yapıyor ve otomatik olarak dogecoin üretmeye başlıyorsunuz. Oldukça kolay, pratik ve ücretsiz.


ÜCRETSİZ!

Üyelik için Gumhash tamamen bulut sunucular kullanıyor ve kesinlikle sizden bir şey talep etmiyor. Yani bilgisayarınız ve telefonunuz asla ısınmıyor. Üyeliğinizi açık tutmanıza da gerek yok. Günde bir kere online olup, sonra geri kapatmanız yeterli.

dogecoin üretmek

Siz de oturduğunuz yerden dogecoin kazmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. 500 Doge'ye ulaştığınızda hiçbir ücret ödemeden dogecoinlerinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.Eğer aklınızda soru işaretleri Gumhash hakkında detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Ben şu an dogecoin üretmeye başladım. Bence siz de geç kalmamalısınız.
Yazar: Eren ŞENOĞUL | E-Ticaret Danışmanı
Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar