SOLERA - CHATBOT

Ücretsiz Anahtar Kelime Araştırma Siteleri

Anahtar kelime araştırma

İster trafik ister dönüşüm sağlamaya çalışın, kampanyalarınızın stratejik anahtar kelime araştırmasıyla başlaması gerekir. Size en iyi anahtar kelimeleri vermek için hangi araçlara güvenmelisiniz?

Kendimize aynı soruyu sorduk - düzinelerce aracı araştırdıktan sonra, bütçenizden bağımsız olarak size iyi bir fikir verebilecek ücretsiz anahtar kelime araştırması yapabileceğiniz platformları paylaşıyoruz.


✅Ubersuggest

Ücretsiz Tıkla

ubersuggest

Ubersuggest ile çalışmaya başlamak kolaydır. Başlamak için bir alan adı veya seed anahtar kelimesi yazmanız yeterlidir. Ücretli bir araca benzer, ancak tamamen ücretsiz bir alan adı genel bakışı, en iyi SEO sayfaları, anahtar kelime önerileri, içerik fikirleri ve backlink verileri alırsınız. Bu kesinlikle kontrol etmeye değer.


✅Answer The Public


answes the public

Anahtar kelime araştırmanızın bir parçası olarak, insanların anahtar kelimenizi ararken ne istediğini anlamanız gerekir. Answes The Public, yanıtını sadece insanların arama motorlarına yazdıkları soruları sıralamakla kalmaz, aynı zamanda soru türüne göre düzenler.

Sonuçlar, anahtar kelimenizle ilgili arama amacını ve bu amaç için iyi bir sıralama elde etmek için sayfalarınıza eklemeniz gereken bilgileri iyi bir şekilde anlayacaktır.


✅FAQfox


faqfox

FAQfox, kullanıcı amacını daha iyi ele almanıza yardımcı olduğundan en iyi anahtar kelimelerinizi bulmak daha kolaydır. Bu araç, müşterilerinizin temel isteklerini ve ihtiyaçlarını belirleyerek bunu yapar, böylece bunlarla rezonansa girme olasılığı en yüksek olan anahtar kelimeleri seçebilirsiniz.


✅Google Anahtar Kelime Planlayıcı


google anahtar kelime aracı

Google'ın Anahtar Kelime Planlayıcı, orijinal anahtar kelime araştırma aracıdır. Yeni anahtar kelimeler keşfetmenize, anahtar kelimelerin ne sıklıkta arandığını ve bu aramaların zaman içinde nasıl değiştiğini öğrenmenize yardımcı olur. Bu, size en iyi trafiği ve dönüşümleri sağlama olasılığı en yüksek olan anahtar kelimeleri belirlemenize yardımcı olur.


✅Seed Key WordsSeed Key Words, bir kampanyaya yeni başlarken anahtar kelime fikirlerini bulmanıza yardımcı olur ve hangi arama terimlerini optimize edeceğinizi anlamaya çalışır. “Şehrinizdeki en iyi pizzayı ararken ne ararsınız?” Gibi bir senaryo oluşturmanızı sağlar. Daha sonra Seed Key Words, size arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz bir bağlantı verir, böylece girişlerini alabilirsiniz.

Kavram basit: gerçek insanların ne aradığını keşfetmekiçin, gerçek insanlara sor ✔

Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar