SOLERA - CHATBOT

The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe Yama - 2020

The Witcher Türkçe Yama

Çalışan en güncel ve kurulumu en kolay olan bu The Witcher 3 Wild Hunt Türkçe yama paketi, The Witcher serisinin 3. oyunu olan Wild Hunt 'u türkçeleştirmek için hazırlanmıştır. Eğer ingilizceniz çok ileri düzeyde değilse ve daha iyi bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız bu türkçe yama tam da size göre. %100 türkçe çeviri ve en güzel 2020 sürümü ile The Witcher 3 Wild Hunt Türkçe Yamayı hemen indirim!

Bu Türkçe yama paketi; resmi olmayan ve The Witcher 3 Wild Hunt gönülleri tarafından hazırlanan bir sürümdür.


The Witcher 3 Türkçe Yama içeriği;
✔ %100 Türkçe,
✔ NPC diyalogları,
✔ Oyuncu konuşmaları (alt yazılar),
✔ Menüler,
✔ Nesneler,
✔ Görevler,
✔ Yamada Türkçe karakter desteği var,

ve daha fazlası Wild Hunt %100 Türkçe Yama paketi ile birlikte kusursuz hazırlanmıştır. Bu Türkçe çeviri paketi gönüllü W3TR Ekibi tarafından hazırlanmıştır.


KURULUM 💾

The Witcher 3 Türkçe Yamasına ait tüm dil ve gerekli dosyalar tek bir dosya içerisindedir. Türkçe Yama paketini çalıştırdıktan sonra oyunun kurulu olduğu dizini seçmeniz ve buraya yüklemeniz gerekmektedir. İndirdiğiniz dosyanın kurulumu tamamlandıktan sonra oyununuz otomatik olarak türkçeleşmiş olacaktır.


YAMAYI İNDİR


Çevirmen Açıklaması
Türkçe çeviri dosyaları, oyunun 1.21, 1.22, 1.24, 1.30, 1.31 ve Game of the Year (GOTY) sürümleriyle uyumludur. Eğer daha eski bir sürüme sahipseniz oyununuzu güncelleyin. Aksi takdirde oyununuz kurulum sonrası açılmayacaktır.

Yamayı kurduktan sonra oyun içerisinden dil ayarlarına girerek oyunun dilini “Türkçe (Gönüllü Çeviri)” olarak ayarlamayı unutmayın.

Kurulumun sonunda CMD ekranı çıkacaktır. Lütfen CMD kurulumu bitene kadar CMD ekranını kapatmayın. Aksi takdirde oyundaki birtakım ara videolar Türkçe olmaz.

Yamanın çıkışından itibaren bir yıl boyunca yamaya ve yamayla ilgili bilgilere ev sahipliği yaptığı için PIDACS’a teşekkürlerimizi sunarız.

Oyununuzun yanında 16 ücretsiz dlc’yi de indirmenizi tavsiye ederiz. Eğer Türkçe yama kurulumundan sonra ek paketleri kurarsanız paketler İngilizce olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular


Dil Seçeneği çıkmıyor, ne yapmalıyım?
Ayarlar kısmına girdikten sonra en alttan 3. kısma girin. Daha sonra 3 tane ayarlabilir içerik göreceksiniz. 2. ve 3. ayarları en sola çekin. Sonra sol kısımdaki ayarlardan en alttakine basın ve kaydedin.

The Witcher 3 Wild Hunt Türkçe yamanın arkasında çalan şarkı nedir?
The Witcher 3 kaer mohren soundtrack cover yazarak bulabilirsiniz.

1.31 Versiyonunda türkçe karakter sorunu var?
Oyunun en sağlıklı türkçe versiyonu 1.21 ile çalışmaktadır. 1.21 sürümünü oynayarak, sorunsuz bir türkçe oyun keyfi elde edebilirsiniz.


Etiketler: The Witcher Wilt Hunt TR, Wilt Hunt türkçe yama, The witcher türkçe yama kurulum

Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar