SOLERA - CHATBOT

Pazarlamacıların Takip Etmesi Gereken 5 Instagram Hesabı


Pazarlamacılar için

Pazarlamacılar her zaman iyi bir ilham ararlar ve herkes Instagram'da gezinmeyi eğlenceli olduğu kadar verimli hale getirmenin yollarını arıyor. İyi haber şu ki, her iki görevi de iyi seçilmiş bir strateji ile çözebilirsiniz. Doğanın, köpeklerin ve yiyeceklerin tüm resimleri arasında, dijital pazarlama ve marka büyümesi hakkında gerçekten değerli bilgiler örtebilirsiniz. Bu iş, sadece doğru hesapları takip etmek ve onlardan ilham almakla ilgili.

İşte size Pazarlamacıların takip etmesi gereken 5 instagram hesabını paylaşıyorum. Onların harika ipuçlarını, püf noktalarını ve örneklerini gözden geçirmenizi tavsiye ederim.


1. Hubspot

hubspot

Her pazarlamacı ve işletme sahibi HubSpot'un markasına ve hizmetlerine aşinadır, ancak sosyal medya hesapları da izlemeye değer. İpuçları ve kontrol listeleri yayınlıyorlar, ancak HubSpot'un Instagram'ını gerçekten ayıran şey, paylaştıkları grafikler ve veriler. Instagram'da içerik pazarlama genellikle anekdot veya genel olsa da, HubSpot renkli grafikleri ve işletmeyi bir bütün olarak daha iyi anlamanıza yardımcı olabilecek özel istatistikler sunar.

2. Neil Patel

neil patel

Neil Patel, New York Times'ın en çok satan yazarı ve tanınmış bir pazarlama gurusudur ve Instagram'ı pazarlamacılar, özellikle SEO ve içerik pazarlamacılar için gerçekten yararlıdır. Profili çok sayıda kaydırılabilir ipucu ve ilham verici iş teklifi içeriyor ve, Google Analytics ustalığından içerik pazarlama anlayışlarına kadar uzanan kısa video rehberleri göndermek için IGTV'yi kullanıyor. Bize güvenin, sadece bu videolar zaman ayırmaya değer. Pazarlamacıysanız; Patel'in Instagram'ı takip etmelisiniz.

3. Socialchain

socialchain

Social Chain, ağırlıklı olarak sosyal medyaya odaklanan bir dijital pazarlama ajansıdır. Çoğu büyük şirket için markaları, stratejileri ve sosyal medya istatistiklerini sıralamanın yanı sıra, sosyal medya web sitelerinin en iyi performansı gösterdiklerini sıralarlar. Instagram'ları istatistiklerinin çoğunu harika grafiklerle eşleştiriyor ve sağladıkları sayıları anlamayı kolaylaştırıyor. Sosyal medya pazarlamacılığında bu hesap tabuları değiştirecek.

4. Dain Walker

dain walker

Dain Walker, çok aktif bir Instagram takipçisi olan bir marka stratejistidir. İçeriği sadece yararlı değil, aynı zamanda çok çeşitli. Walker, hashtag'ler ve marka konumlandırma gibi belirli bir konuda derinlemesine bilgi sahibi olabilir. Ayrıca genel içerik ve iş ipuçları da sunmaktadır. İçeriği de çok iyi tasarlanmış ve herkes estetik açıdan hoş içeriğe bakmak istemiyor mu?

5. Steve Mellor

steve mellor

Steve Mellor özellikle Instagram pazarlama ve büyüme teknikleri ile bilinir ve onu Instagram pazarlama stratejilerini desteklemek isteyen insanlar için harika bir takip haline getirir. Pazarlamacıların daha fazla trafik oluşturmak ve tıklamaları müşterilere dönüştürmek için kullanabileceği birçok genel fikir ve taktik içerik yayınlıyor. Instagram'da daha fazla kişiye nasıl ulaşacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Mellor'un hesabı başlamak için harika bir yerdir.
Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar