SOLERA - CHATBOT

Minecraft Pocket Edition V1.16.0.60 APK


Minecraft Pocket Edition V1.16.0.60 APK

Minecraft Pocket Edition v1.16.0.60 FULL APK (MCPE 1.16.0.60 / BETA), Dünyanın en çok satan oyunu mobilde ve bir patlama ile geliyor. İstediğiniz her şeyi inşa edebileceğiniz devasa bir dünyada sonsuz saatler süren eğlence için Android için Minecraft PE mod APK'sını indirin. Bu oyunda tek sınırınız sizin hayal gücünüz. Minecraft Pocket Edition v1.16.0.60 sürümü BETA olarak sunulmuştur. Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Kelimenin tam anlamıyla tüm zamanların en büyük oyunlarından biri ve neredeyse on yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, dünyadaki çeşitli yaş grupları arasında hala büyük bir takipçisi var.

Minecraft PE APK mobil cihazlara geliyor

Artık nerede olursanız olun Minecraft oynayabilirsiniz. Oyun internet bağlantısı gerektirmez, böylece trende, uçuşta, arabada - nerede olursanız olun oynayabilirsiniz! Bu klasik Minecraft (MCPE 1.16.0.60 / BETA) oyununun tam sürümüdür.

Keşfedilecek devasa açık dünya: Minecraft Pocket Edition v1.16.0.60 dünyası, Dünya gezegeninin yüzey alanının dört katı büyüklüğünde. Özünde, hiç bitmeyen bir harita. Bu dünyada keşfedilecek çok şey var

Ormanlar, çöller, zindanlar ve çok daha fazlası. Daha fazla kaynak toplamak için istediğiniz yere inşa edebilirsiniz ve yer altına inebilirsiniz. Ağaçları kesin, değerli cevher kazın ve silahlar, bina malzemeleri, zırh ve çok daha fazlasını yapın.


KURULUM

Minecraft Pocket Edition v1.16.0.60 APK dosyasını indirip kurduktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

❗ APK dosyasında premium kıyafetleri kullanabilmek için düzenleme yapıldığından dolayı Realm kısmına üyelik giriş yapamazsınız.

❗ Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için yazışma kısmına “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.

❗ Harita kurarken can’t be opened hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun düzelecektir.

❗ Oyun açılışta kapanıyorsa games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu tekrar açın büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

❗ MinecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi halde tüm oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur.

APK İNDİR


EK BİLGİ

Güncellendi
07 Mayıs 2020

Boyut (MB)
103 mb

Yükleme sayısı
20.000

Mevcut Sürüm
V1.16.0.60


Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar