SOLERA - CHATBOT

2020 Küçük İşletmeler için En İyi Web Sitesi Kurma Rehberi

Küçük İşletmeler için En İyi Web Sitesi Kurma Rehberi

Küçük bir işletmemisiniz veya küçük işletmeler için en iyi web sitesi oluşturma arayışında mısınız? Veya mobil cihazlara uygun bir site oluşturmak için yüksek kaliteli bir platform mu arıyorsunuz? Her iki durumda da doğru yazıyı okuyorsunuz; çünkü küçük işletme sahipleri için favori web sitesi oluşturucularından bazılarını listeleyip onları inceleyeceğiz.


Web Sitesi Kurma Rehberi

İçindekiler

Küçük İşletmeler İçin En İyi Web Sitesi Oluşturucuları

 • Squarespace
 • Weebly
 • WebFlow
 • WordPress
 • GoDaddy
 • Wix


Küçük İşletmeler için En İyi E-Ticaret Sitesi Oluşturucu

 • Shopify
 • BigCommerce
 • Square Online Mağazası

Şimdi bu web sitesi oluşturmak için bizlere kolaylık sağlayan platformları yakından inceleyelim;

1. Squarespace

Squarespace, piyasadaki en az karmaşık web sitesi üreticilerinden biridir. Dolayısıyla, küçük bir işletme sahibiyseniz, işlerin teknik tarafı hakkında endişeleniyorsanız, Squarespace sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

Bu platformda tonlarca güzel, önceden hazırlanmış web sitesi şablonu var ve üstelik ücretsiz. Sitenizle neyi başarmayı amaçladığınız önemli değil. İster dijital bir mağaza kuruyor, ister bir gıda dağıtım hizmeti başlatıyor veya basit bir 'bize ulaşın' sayfası vb. oluşturuyor olun, muhtemelen ihtiyaçlarınız için ideal bir şablon bulacaksınız.

2. Weebly

Genel olarak konuşursak, basit ve az bakım gerektiren bir web sitesi başlatmak istiyorsanız, Weebly sizin için iyi bir seçenek olabilir. Birden fazla gezinme menüsüne veya sofistike bir sayfaya ihtiyaç duymayan geleneksel mağazalar için en iyisidir. Weebly'nin daha pahalı paketlerini satın alırsanız çok daha fazla içerik üretebileceğiniz seçenekler sunuyor.

3. WebFlow

Webflow, kendi web sitenizi oluşturmak için etkileyici bir özellik paketi ve tamamen özelleştirilebilir web sitesi şablonlarının iyi bir seçimini sunar. Webflow yalnızca mükemmel yazılı içerik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tonlarca derinlemesine video eğiticisine de sahiptir. Belirli konulara yardımcı olmak için kaynak listeleri bile bulunmaktadır.

4. WordPress

WordPress, küçük işletme sahiplerine WordPress.org'un web oluşturma teknolojisinden yararlanan hepsi bir arada bir çözüm sağlayan bir web sitesi oluşturucu ve barındırma şirketidir. Web tasarımında yeniyseniz, WordPress'in görsel web sitesi oluşturucusuyla başlayın. Bu, içerik bloklarını kolayca oluşturmanıza ve değiştirmenize izin verir.

5. GoDaddy

GoDaddy'yi daha önce duyduysanız, muhtemelen bunları alan adları ve web barındırma ile ilişkilendirmiş olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak, şimdi bir web sitesi oluşturucu da sunuyorlar.
Genel olarak, bu platform en iyi başlangıç ​​dostu olarak tanımlanmaktadır. Çok çeşitli mobil cihazlar için optimize edilmiş web sitesi şablonları sunar.

6. Wix

Bugüne kadar 190 ülkede 100 milyondan fazla kişi Wix kullanıyor. Bu şaşırtıcı değil, çünkü Wix'in web sitesi oluşturucusunun kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Wix'in sürükle ve bırak editörü, programlama gerekmeksizin sitenizin görünümü üzerinde tam yaratıcı kontrol sağlar. Wix, geleneksel şablon tabanlı ve yapay zeka destekli bir web sitesi oluşturucusudur.


E-Ticaret Oluşturma Rehberi

1. Shopify

Shopify muhtemelen piyasadaki en ünlü e-ticaret platformudur (sitenizi kendiniz kuracaksanız) ve bunun iyi bir nedeni vardır. Shopify bir dijital mağaza tasarlamak, yönetmek ve başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Yeni başlayanlar için satıcıların aşağıdakileri yapmasını kolaylaştırır;

 • Ürünleri kolayca organize edebilirsiniz,
 • Online mağazalarının estetiğini görünümünü tasarlayabilirsiniz,
 • Müşteri ödemelerini kabul edebilirsiniz,
 • Müşteri siparişlerini takip edip, onlara yanıtlar verebilirsiniz.

Kısacası Shopify, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli temalarla tamamlanmış tam entegre bir e-ticaret çözümüdür. Markanızın tüm tasarım ve fonksiyonel ihtiyaçlarını karşılamak için bu düzenleri değiştirebilirsiniz.

2. BigCommerce

Tıpkı Shopify gibi BigCommerce, kullanıcıların mağazalarını geliştirmelerine, ürünleri listelemelerine ve online satış yapmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış muhteşem bir e-ticaret platformudur.

BigCommerce, tonlarca yerleşik özellik ve analiz aracına sahiptir. Bu nedenle, karlı bir e-ticaret sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan tüm işlevlere sahip olmanız gerektiğinden emin olabilirsiniz.

Genel olarak, BigCommerce hızla büyüyen küçük işletmeler için en iyisidir. Aslında BigCommerce (büyümek isteyen) küçük işletmelerin, bu çözümü kullandıklarında yıllık ortalama %28 büyüme elde ettiklerini iddia ediyor.

3. Square

Tıpkı bu listedeki diğer web sitesi kurucularının çoğunda olduğu gibi, teknik veya kodlama teknik bilgisine gerek yoktur. Aşağıdakileri yapmak için Square'in Online Mağazası'nı kullanabilirsiniz:

 • Online müşteri ödemelerini alma,
 • Diğer online alışveriş sepeti seçeneklerini entegre etme,
 • Güzel ürün sayfaları oluşturma.

ama Square'in izleme ve analiz gibi daha karmaşık seçeneklerine erişmek istiyorsanız, daha pahalı paketlerinden birine yükseltmeniz gerekir.Ayrıca E-Ticaret İşletme Giderleri yazımızı BURAYA tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar