Öğretmen Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

İlker Kaleli

Öğretmen Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisinin konusu ne? Hangi oyuncular oynuyor ve dizi nerede çekiliyor?

Öğretmen dizisi TV ekranında izleyiler ile buluştur. İlk fragmanları ile gündeme gelen ve büyük ses getiren Öğretmen dizisinde ana karakter olan Akif Erdem, öğrencilerine insanlık dersi vermek için planlar yapar. Öğrenciler, bu tepki karşısında şaşkına uğrar ve ne yapacaklarını bilemezler. 12/A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek öldürülmüştür ve onun ölümünde kimin payı olduğunu öğrenmeye çalışan Akif Öğretmen bakalım gereklere ulaşabilecek mi?

Öğretmen Dizisi 1. bölümü ile FOX TV ekranlarında buluşuyor. Başrollerinde; İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Kesin, Şerif Erol gibi usta isimler yer alıyor.

Öğretmen dizisi çekimlerine İstanbul'un Beykoz ilçesinde devam ediliyor.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları

1. İlker Kaleli

İlker Kaan Kaleli (d. 11 Mayıs 1984) İstanbul doğumlu Türk sinema, dizi oyuncusu.


İlker Kaleli


2. Ceren Moray

Ceren Moray (d. 5 Haziran 1985, Diyarbakır), Kavak Yelleri ve O Hayat Benim adlı dizilerde canlandırdığı rollerle tanınan Türk Oyuncu

Ceren Moray

3. Serhat Kılıç

Serhat Mustafa Kılıç, (8 Temmuz 1975; Ankara, Türkiye), Malatyalı Türk sinema-tiyatro oyuncusu, televizyoncu ve şarkıcı.

Serhat Kılıç


4. Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde devam eden Afra Saraçoğlu ilk oyunculuk deneyimini; başrollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı İkinci Şans filminin kadrosunda yer alarak yaşamıştır.

Afra Saraçoğlu


5. Serkan Keskin

Serkan Keskin (d. 25 Kasım 1977, İzmit) Türk oyuncu, tiyatrocu ve müzisyen.

Serkan Keskin

Yazar: Eren ŞENOĞUL | E-Ticaret Danışmanı
Görüşleriniz

Yorumlarınız

0 Yorumlar