SOLERA - CHATBOT

Hay Day - Android Çiftlik Oyunu İndir ve Oyna - 2020

Android çiftlik oyunları
Acele et! Kendi çiftliğini kur!

Hay Day - Android Çiftlik Oyunu
İndir ve Oyna - 2020

Gelmiş geçmiş en güzel çiftçilik oyunu, cep telefonlarının ve tabletlerin vazgeçilmezi olan Hay Day'e hoş geldin. Tam tamına 122 farklı ülkede en çok oynanan oyun olan Hay Day'i tamamen ücretsiz oynayabilirsin.

Burada topraklar çok verimli, komşular yardımsever ve hayvanlar da pek bir neşeli ve esprili! Burası çok özel bir yer. Yağmur yağmaz, kervan geçmez ama ekinler de ölmez. He bir de dünyanın en tatlı ve komik hayvanları buradadır.

LÜTFEN DİKKAT! Hay Day'i indirmek ve yüklemek ücretsizdir. Ancak oyun içindeki bazı öğeler, gerçek para karşılığında satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsan Google Play Store uygulaması ayarlarından satın alımlar için lütfen bir parola koruması ayarla. Ayrıca oynayabilmek için bir ağ bağlantısı gerekir.

~~~~~~~~~~
ÖZELLİKLER
~~~~~~~~~~
♥ Kendine ait özel bir çiftlik yarat
♥ Komşularınla ve arkadaşlarınla ticaret yap
♥ Siparişleri kamyonla ve hatta gemiyle gönder
♥ İskeleni tamir et ve açık sularda balıklar avla
♥ Kendine özel bir dünya yarat ve herkesi kendine hayran bırak

En iyi online ve ücretsiz çiftlik oyununu tek tıkla indir ve telefon/tabletine kurmaya başla. Ücretsiz oynanabilecek en iyi çiftlik oyunlardan bir tanesi ile geç kalmadan tanış. Hay Day indirmek için aşağıdaki "Oyunu İndir" butonunu tıkla ve indirmeye başla!


EK BİLGİ

Güncelleme Tarihi
18 Aralık 2019

Boyut
134M

Yükleme sayısı
100.000.000+

Mevcut Sürüm
1_45_111

Gereken Android sürümü
4.1 ve sonrası

Sunan
Supercell


Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar