SOLERA - CHATBOT

Başak Burcunun Genel Özellikleri

Başak Burcu
Başak Burcu | Virgo Horoscope

Başak Burcunun Genel Özellikleri


Güçlü Yönleri: Sadık, analitik, kibar, çalışkan, pratik

Zayıf Yönleri: Utangaçlık, endişe, kendini ve başkalarını aşırı eleştirme, hep çalışma hiç oyun oynamama

Başak Burcu Şunları Sever: Hayvanlar, sağlıklı yemekler, kitaplar, doğa, temizlik

Başak Burcu Şunları Sevmez: Tereddüt, yardım istemek, çok göz önünde olmak

Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar: Boğa ve Oğlak

Başak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar: İkizler, Yay ve BalıkBaşaklar her zaman en küçük ayrıntılara dikkat eder ve derin insanlık duygusu onları zodyakın en dikkatli işaretlerinden biri yapar. Yaşama metodik yaklaşımları hiçbir şeyin şansa bırakılmamasını sağlar ve çoğu zaman hassas olmalarına rağmen, kalpleri dış dünya için kapalı olabilir. Bu, ifade etme kabiliyetinden yoksun olmadığından değil, duygularını geçerli, doğru ve hatta akla karşı olduklarında ilgili olarak kabul etmeyeceklerinden, yanlış anlaşıldığına işarettir. Doğası gereği iyi konuşur, her şeyi ilk defa deneyimlediklerinde iyi hissederler. Başak burcunun, Boğa ve Oğlak burcu ile mükemmel bir uyumu vardır. Konuşma ve yazma duygusu iyi gelişmiştir.


Başak Burcu Aşkı

Başak burcu kişisinin kendini değerli, güzel veya sevimli hissetmesi gerekir. Nadiren sevgi ifadeleri kullanırlar ancak doğrudan söylemese bile samimiyet duygularını ifadelerle ortaya çıkarırlar. İstikrarlı bir ilişkiyi tercih eder, sıradan severler. Metodik ve entelektüel olarak baskın karakterlerdir. Başak burcu için güven, yavaş yavaş, düzenli ve sabırla kurulur.Başak Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir

Başak burcu bir erkeği baştan çıkarmak için temizlik ve düzen ihtiyacına saygı duymak gerekir. Çoğu durumda, yavaşça, dikkatlice romantizme girer ve ciddi bir şeye başlamadan önce bir kişiyi tanıma zamanını ayırmayı sever. Ne bekleyeceği hakkında bilgi aldığında, ortağı daha az bir şey vermeyeceğinden emin olmalıdır. Bir Başak insanı havalı bir cephe kurabilir, ama seni kandırmasına izin verme. Derin ve duyusal ihtiyaçları var ve eğer sadece ortağı yeterince sabırlıysa, herşeyi aşırı genelleştirme eğilimine dayanabiliyorsa, sonunda ısınacaktır. Dürüst, sabırlı ve düzenli birini ararken, her zaman doğru kişiyle çok uzun süre uyum sağlamaya hazırdır.


Başak Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Bir başak kadını, zekanın karışımı, detaylara önem veren, sağduyulu ve sevdiğine bağlıdır. Çok akıllı, mütevazı ve yeteneklidir. Bu kadını baştan çıkarmaya çalışmak, ilk başta korkutucu görünebilir ancak sabırlı olmak gerekir. Yeni ilişkiler kurarken biraz gerçekçi ve temkinli olmak ister. Kendisini, emin olmadığı birisine asla basitçe kaptırmaz. Hiçbir koşulda şımarık ve materyalist kadın kategorisine girmiyor. Akıllı ama uzak kişilikleri kendine çeken bir başak kadını sevme gücüne sahiptir ancak hazır olana kadar duygularını paylaşmayı sevmez, beklemeyi seçer.
Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar