SOLERA - CHATBOT

Yengeç Burcu Genel Özellikleri

Yengeç Burcu | Cancer Horoscope
Yengeç Burcu | Cancer Horoscope

Yengeç Burcu Genel Özellikleri


Güçlü yönleri: Çok yaratıcı, sadık, duygusal, sempatik, ikna edici

Zayıf yönleri: Huysuz, karamsar, şüpheli, manipülatif, güvensiz

Şunları sever: Sanat, ev tabanlı hobiler, suya yakın veya suda rahatlamak, sevdiklerinize yardımcı olmak, arkadaşlarla güzel bir yemek yemek

Şunları hiç sevmez: Yabancılar, herhangi bir anne eleştirisi, kişisel yaşamı açığa vurma

Anlaştığı burçlar: Balık, Boğa, Akrep

Anlaşamadığı burçlar: Oğlak, Koç, TeraziYengeç burcu, tanımak için en zorlayıcı burçlardan birisi olabilir. Çok duygusal ve hassastırlar ve ailenin ve evlerinin meselelerini derinden önemsiyorlar. Yengeç sempatik ve yakın tavırları karşısındaki insanlara bağlıdır. Yengeç'te Güneş'le doğanlar çok sadıklardır ve başkalarının acısı ile empati kurabiliyorlar.

Yengeç işareti, Akrep ve Balık gibi , Su elementine aittir. Duygu ve yürekleri rehberliğinde, etraflarındaki dünyaya karışmakta zorlanabilirler. Ay tarafından yönetiliyor, ay döngüsünün aşamaları iç gizemlerini derinleştiriyor ve kontrollerinin ötesinde geçici duygusal kalıplar yaratıyor. Çocuklar olarak, dış dünya için yeterli başa çıkma ve savunma mekanizmasına sahip değiller ve buna karşılık verdikleri şey için özenle ve anlayışlı bir şekilde yaklaşmaları gerekiyor.

Sabır ya da sevgi bile, yaşamın ilerleyen zamanlarında ruh halindeki değişimler ve hatta bencillik, kendine acıma ya da manipülasyon yoluyla tezahür edecektir. Çatışmadan kaçınmak için başkalarına da yardım etmek için çabuk davranırlar ve nadiren her türlü yakın savaştan yararlanırlar, daima hayal ettiklerinden daha güçlü, daha büyük veya daha güçlü birini vurmayı seçerler. Yaşam seçimleriyle barışık olduğunda, Yengeç temsilcileri mutlu olacak ve sevgi dolu bir aile ve evlerinde uyumla çevrelemekten memnun olacaklardır. Yengeç burcu insanları nereye gittiklerini biliyor, ancak bu genellikle yanlış yön oluyor. En azından derslerini öğrenene ve yalnızca kendilerine güvenmeye başlayana kadar böyle sürer.Yengeç Burcu Aşkı


Yengeç çok duygusal bir işarettir ve hisler ilişkilerinde en önemli şeydir. Nazik ve özenli, incineceklerini bile düşünmeden dünyaya duyarlılıklarını göstereceklerdir. Partnerleri için, her zaman onları sözlü olmayan, sessiz iletişim ve paylaşılan bir günlük rutin aracılığıyla anlayabilen bir kişi seçerler ve sevgileri yüzeysel, lapa lapa veya güvenilmez partnerlerle uzun sürmez. Bu bireylerin yaşadığı inisiyatif eksikliği, kendilerini sakin, korunaklı ve ifade etmekte özgür hissetmelerini sağlayabilecek bir partner bulamazlarsa, istedikleri bir cinsel yaşam kurmalarını kolaylaştırmaz.

Bu, yalnızca ailenin imajını devam ettirmek için sağlıksız tavizler vermeye hazır olan ve küfürlü bencil davranan partnerleri seçebilecek özel bir işarettir. Paylaşılan sorumluluk ve ortaklarıyla birlikte bir yaşam, çocuk, yeni bir iş veya eski veya can sıkıcı hale gelen dostluklar ve ilişkiler alanındaki bir temizlikten bağımsız olarak, yaşamlarında bir sonraki adım için kendilerini güvende ve hazır hissetmelerini sağlar.  Çocuklara, ebeveynliğe, evliliğe ve geleneksel değerlere aşık olduklarında, dürüst yaklaşımlarını gerçek kişiliklerine uymayan modern bir yaklaşımla değiştirmeye, güvendikleri  insanlar tarafından yanlış yönlendirilebilirler.Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Bir Yengeç adamı, inisiyatifin önemli olduğunu bilecek kadar muhafazakardır, ancak bunu yapmak için güvenli hissetmeden önce bunu gösterememektedir. Ortaklarının ilk hareketi yapması gerekiyor, ama yine de yolunda ilerliyormuş gibi hissetmesini sağlamak için ince bir şekilde yapıyor. Bu karmaşık bir birey, çok hassas, utangaç ve sevdiklerine aşırı derecede koruyucu. Kadınları tercih ettiğinde, bilinçli olarak ideal eşi ve anneyi arayacaktır.

Bir Yengeç adamı, diğer insanlarla ilgilenmeyi seven duygusal bir kişidir. Eşini, iyi sözler ve incelik dolu kaygılarla ve gününü kutlamak için, partnerinden çok fazla ilgi çekmeye ihtiyaç duyduğunu ve koruduğunu hissetmek istiyor. Karamsar, karamsar ve sarhoş olabilse de, hayatını paylaşabileceği birini ararken yaratıcı ve cömert bir ortaktır.Yengeç Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Yengeç kişiliği oldukça karmaşık olabilir, ancak içinde derinlerde evi seven ve muhafazakar insanlardır. Bir Yengeç kadını savunmasız, duygusaldır ve hızlıca aşık olma olasılığı yoktur. Güvenini kazandıktan sonra, tutkulu ve sadık olacaktır. Onu baştan çıkarmak için, kişi proaktif olmak ve ilk hamleyi yapmak zorunda, bir bayan gibi muamele edilmesini ister. Tek gecelik bir ilişki arayan bir kişi için doğru seçim değildir ve ortağından sadece gündelik karşılaşmalar yerine daha fazlasına ihtiyacı vardır. Romantik ve sevmeye hazır olan bu kadının, sevgiye inanan ve aynı zamanda söylenmemiş duygularıyla uyum içinde olan romantik bir ortağa ihtiyacı var.

Dikkatli doğasına rağmen, bir Yengeç kadını çok erotiktir ve gerçek kişiliğini ve duygularını gösterme konusunda güvende hissettiğinde, inanılmaz bir cinsel yaşam yoluyla ifade edilirler. Bir Yengeç kadını ile uzun süre ilişki kurabilmesi için, sadık, saygılı ve dürüst birine ihtiyacı vardır, çünkü ihaneti unutmaz ve incindiğinde çok katı ve öngörülemez hale gelir.

Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar