SOLERA - CHATBOT

Wildscapes İndir ve Oyna


Wildscapes Oyna
Wildscapes | Hayvanat Bahçesi

WILDSCAPES


Dünya Prömiyeri | Ne hayvanat bahçesi ama!

Wildscapes'te mükemmel bir hayvanat bahçesi oluştur.

Zack'in çalıştığı hayvanat bahçesi zor durumda. Onu eski görkemli günlere döndürmek için sabır, problem çözme becerisi ve şirin bir panda gerekiyor. Ayrıca tabii ki biraz da senin yardımın!


Wildscapes

Serinin önceki oyunları Gardenscapes ve Homescapes'te olduğu gibi Wildscapes'te de çizgi filmleri hatırlatan büyüleyici dünyayı baştan yaratıyorsun. Bunun için ziyaretçilerin isteklerini yerine getirmen gerekiyor. Kahve dükkanı arayan bir fotoğrafçı veya panda oyun alanını arayan küçük bir kızla mı karşılaştın? Öyleyse eşleştirme yapma zamanı! Ekranı boşaltmak ve hayvanat bahçesini canlandırmanı sağlayacak sanal madeni paraları kazanmak için, üç ya da daha fazla aynı nesneyi yan yana getirmelisin. Bulmacalar çeşitli ve zevkli, üstelik ilerledikçe oyuna düzenli olarak yeni güçlendirmeler ekleniyor.

Panda dostun da sana yardımcı oluyor. Eşleştirdiğin nesnelerin sayısını takip ederek birden ekranda beliriyor ve belirli aralıkla güçlendirmeler yolluyor.


Daha fazla karakteri açığa çıkarmak için seviyeleri tamamlamalısın. Çok geçmeden küçük hayvanat bahçen sevimli hayvanlarla dolup taşacak. Büyüleyici grafikleri ve akıllıca tasarlanmış bulmacaları sayesinde Wildscapes'i oynadıkça daha çok seveceksin. Hemen başla!


Wildscapes İndirGörüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar