SOLERA - CHATBOT

Koç Burcu Genel Özellikleri

Koç Burcu | Aries Horoscope
Koç Burcu - Aries Horoscope

Koç Burcu Genel Özellikleri


Güçlü yönleri: Cesur, kararlı, kendinden emin, coşkulu, iyimser, dürüst, tutkulu

Zayıf yönleri: Sabırsız, karamsar, kısa öfkeli, itici, saldırgan

Şunları sever: Rahat kıyafetler, liderlik rolleri, fiziksel zorluklar, bireysel sporlar

Şunları hiç sevmez: Hareketsizlik, gecikmeler, yeteneklerini kullanmayan işler

Anlaştığı burçlar: Aslan, Kova, İkizler, Yay

Anlaşamadığı burçlar: Akrep, Oğlak, BaşakZodyaktaki ilk işaret olarak, Koç'un varlığı her zaman enerjik ve çalkantılı bir şeyin başlangıcına işaret eder. Sürekli olarak dinamik, hız ve rekabet arayışı içinde, her zaman işte sosyal toplantılara kadar her şeyde ilk olanlardır. Koç, egemen gezegeni Mars ve Ateş elementine ait olduğu (Aslan ve Yay gibi) sayesinde, en aktif burçlardan biridir. Bazen iyi düşünmeden önce harekete geçmek doğasındadır.

Böylesine yüce bir şekilde sahip olan Güneş, onlara mükemmel organizasyon becerileri kazandırır, bu yüzden nadiren öğle yemeğinden önce birkaç şeyi bir kerede bitirmeyi başaramayan bir Koç'la karşılaşırsınız! Zorlukları sabırsız, saldırgan ve başkalarına işaret eden öfkeyi ne zaman ortaya çıkardıklarını gösteriyor. Bu işaretin altında doğan güçlü kişilikleri, bu enkarnasyon yoluyla beraberlik ve takım çalışması benimsemek, hedefleri için mücadele etmek bir görevdir.

Koç, kafayı yönetir ve genellikle kelimenin tam anlamıyla ilk önce başını yürüyen, öne doğru eğilerek kafa ile öne geçer. Temsilcileri doğal olarak cesur ve nadiren yargılama ve riskten korkuyorlar. Yaşlarına bakılmaksızın genç, güç ve enerjiye sahiptirler ve verilen işleri hızlı bir şekilde yerine getirirler.

Koç - Uçan Ram Altın Polar hikayesinin rehberliğinde bir Koç, günün kahramanı olmaya, uçup gitmeye ve nesli tükenmekte olan, güçsüz insanları sırtlarında taşımaya hazırdır. Koçun gücü sırtında taşınır, çünkü o altındır, ihanete hazır olanlar için parlak ve çekicidir. Taşıması kolay olmayan şan hikayesi bu iki boynuzdadır ve eğer bu hayvan sertleşmezse, değişime izin verir ve birine sıcak bir kazak verirse, dünyadan pek bir şeyleri olmaz. Her Koç, pozisyonlarını, güçlerini, altınlarını veya fiziksel güçlerini isteyerek diğer insanlarla paylaşma görevine sahiptir.Koç Burcu Aşkı


Koçluk, romantizm söz konusu olduğunda inisiyatif alma ihtiyacı olan bir yangın işaretidir. Aşık olduklarında, önemli bir düşünce bile vermeden, aşık oldukları kişiye duygularını ifade edeceklerdir. Koç burcunun zodyak işaretleri ile uyumu çok karmaşık. Aşık olan Koç, sevdiklerini, bazen de aşırılıklarını bile olsa, karşılığında aldıkları bilgileri kontrol etmeyi unutabilir. Çok tutkulu, enerjik ve aşk maceraları vardır. Koç tutkulu bir sevgilidir, bazen cinsel karşılaşmalardan zevk alanlara bile bağımlıdır.

Muhalif işaretleri Terazi, ilişki kurma, dokunma ve diplomasinin işareti olmaları ile doğal kişilikleri arasındaki en uzak noktadır. Bu, romantik deneyimlerinde bir sorun yaratabilir, çünkü yeterince sabırları yoktur ve her zaman besledikleri tutkulu yaklaşıma olduğu kadar, ortaklarına da odaklanırlar. Venüs'ün tüm meselelerini, tüm sevgileri, hassasiyetleri, sevinci, barışçıl memnuniyeti ve ön sevişmeleri ile kucaklamak zorundalar. Yine de eşleri, her gün adrenaline ve heyecana ihtiyaç duyduklarını ve ilişkilerinin ancak ilk ihtiyaçları karşılanırsa uzun ve kalıcı olabileceğini göz önünde bulundurmalıdır.Koç Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Bağımsızlık, bir Koç'u anlamanın anahtarıdır, çünkü başkalarından emir almaktan hoşlanmazlar. Bir Koç erkeğini baştan çıkarmak için oyunu kurallarına göre oynamayı öğrenmelisin. Bu adam, arzusunun öznesi için kovalamacayı yakalayıcıdan daha heyecan verici bulur ve fethedilme niteliği onu sık sık sahip olamayacağı ortaklar peşinde koyar. Dikkatini çekmek için, sanki bir ödül için savaşması gereken bir mesaj gönderiyor ve gerçekten birlikte olmak istediğini kazanıyormuş gibi davranması gerekiyor.

Bu, iyi bir meydan okumaya aşık olan ve eşlerinin "parlak zırh şövalyesi" olmak için acele eden bir adam, bu yüzden zaman zaman bir kişi olmasına izin verilmesi gerekiyor. Yaşam partneri bir kavgada tekrar bağırmak, güçlü sınırlar oluşturmak ve saygısını kazanmak zorunda kalabilir. Kötü bir günde bir Koç öz merkezli, kibirli ve inatçı olabilir, ama aynı zamanda cesur, maceracı ve tutkulu. Bu adamla bir ilişki eğlenceli ve heyecan verici olabilir, ancak eşlerinin ilişkilerinin sürmesi için gereken enerjiyi de tanımak gerekecektir.Koç Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Koç kadınları korkusuz ve doğal liderlerdir. Enerjik, karizmatik, dinamik, zorluklara ve maceralara âşıklar. Bir Koç kadınının dikkatini çekmek istiyorsanız , sizi baştan çıkarmasına ve bağımsız doğasına itiraz etmesine izin vermelisiniz. Koç burcu altında doğan bir kadın, son derece tutkulu ve cinseldir; bu da onu karşı cinse karşı konulmaz kılar. Sürekli hareket halindedir ve asla bir erkek tarafından istila edilmesine izin vermez, aynı zamanda aşk için can atar ama kontrol etmeye çalışan bir yapısı da vardır.

Bu burçta doğmuş bir kadını çekmek için harekete geçmek, ancak kontrolün ele alındığı izlenimini vermek zorunda değildir. İnisiyatif göstermekte özgürdür ve karşılığında aynı beklediğini sevdiği birinin sevgisi için savaşır. Bir kez aşık olduğunda, son derece sadık ve bazen de çok kıskançtır. Onunla çıkmak, ihtiyaç duyduğu tüm dikkatini vermek, zamanın ve hareketin arkasında sevgi olduğunu kanıtlamak için sürekli çaba göstermek anlamına gelir. Kendine güvenen ve otoriter olan, sadece takip edecek birine değil, aynı derecede enerjik ve güçlü birine de ihtiyaç duyar. Bir Koç kadınıyla ilişki ilginç olabilir, maceralarla ve heyecanla dolu olabilir, ancak yalnızca zaman zaman daha az baskın bir rol almaya hazırsa.

Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar