SOLERA - CHATBOT

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler Burcu | Gemini Horoscope
İkizler Burcu | Gemini Horoscope

İkizler Burcu Genel Özellikleri


Güçlü yönleri: Nazik, şefkatli, meraklı, uyarlanabilir, hızlı öğrenme ve fikir alışverişinde bulunma becerisi

Zayıf yönleri: Sinir, tutarsız, kararsız

Şunları sever: Müzik, kitap, dergi, neredeyse herkesle sohbet, kasaba etrafında kısa geziler

Şunları hiç sevmez: Yalnız olmak, hapsolmak, tekrar etmek ve rutin olmak

Anlaştığı burçlar: Terazi, Kova, Koç

Anlaşamadığı Burçlar: Başak, Balık, YayEtkileyici ve zeki olan İkizler, iki farklı kişiliği temsil eder ve hangisiyle karşılaşacağınızdan asla emin olamazsınız. Sosyalleşir, iletişim kurar ve eğlenceye hazırdırlar, aniden ciddi, düşünceli ve huzursuz olma eğilimi gösterirler. Görmek istedikleri her şeyi tecrübe etmek için yeterli zamanın olmadığı hissindelerdir.

İkizler burcu , Terazi ve Kovaya eşlik eden Hava elementine aittir ve bu onu aklın bütün yönlerine bağlar. İletişim, yazı ve hareketi temsil eden gezegen Merkür tarafından yönetilir . Bu Güneş işareti altında doğan insanlar genellikle diğer yarısının eksik olduğu hissine sahiptir, bu yüzden sonsuza dek yeni arkadaşlar, meslektaşlar ve konuşacak kişiler ararlar.

İkizlerin değişken ve açık zihinleri, mükemmel yazarlar, gazeteciler, yetenekleri ve esneklikleri ile ticaret, sürüş ve takım sporlarında parlaklık kazanmalarını sağlar . Bu, dünyadaki her şeyi deneyimleme arzusuyla doğan, çok yönlü, meraklı, eğlenceli, sevgi dolu bir burçtur. Bu onların karakterine ilham veriyor ve asla sıkıcı olmuyorlar.

İkizlerin doğasında, kardeşlik hikayelerini, en iyi arkadaşlarla akrabalar arasındaki sevgiyi karakter, koşullar, fiziksel görünüm ya da yetiştirme bakımından tamamen farklı olan çok fazla çocuksu masumiyet vardır. Farklılıkları düzeltmek ve doğru hissetmelerini sağlamak, bir kardeş veya bir arkadaş için hayatlarını vermeye hazır olmaları için bu dünyadalar.


İkizler Burcu Aşkı


Eğlenceli ve entelektüel bir meydan okuma için her zaman hazır olan İkizler, ilk önce sevgiyi iletişim ve sözlü iletişim yoluyla görür ve eşiyle fiziksel temas kadar önemli bulur. Bu ikisi birleştiğinde, engellerin hepsi soluyor gibi görünüyor. Meraklı ve her zaman flört etmeye hazır olan bir İkizler , akıl ve enerjilerini eşleştirebilecek doğru kişiyi bulana kadar farklı sevgililerle çok fazla zaman geçirebilir. Heyecan, çeşitlilik ve tutkuya ihtiyaçları var ve doğru kişiyi, sevgiliyi, arkadaşını ve birlikte konuşacak birini bulduklarında, kalplerini her zaman değerlendirebilmeleri için sadık ve kararlı olacaktır

Herhangi bir İkizler aşk hayatı için en büyük zorluk, özellikle yaşlandıkça devam eden bir duygu bulmak ve zaten tekrarlayan bir yüzeysel ya da hayal kırıklığı yaratan bağlar modunda olduklarının farkına varmaktır. Onların kişilikleri fazla derinliğe izin vermez, çünkü onlar bilgiyi yayma, üzerlerine kazma ve hataları, delikleri veya kararları bulma görevini üstlenirler. Hayata göreceli bir hareket perspektifinden bakıyorlar, Güneş'i çevreleyen, Dünya'nın bakış açısından ileri ve geri hareket ediyorlar, asla kendi yönlerinden emin değiller.İkizler Burcu Erkeği


Bir İkizler adamı hevesli ve hayat doludur, asla sıkıcı anlarla hayal kırıklığına uğratmaz. O maceracı ve esprili ve bu, eğer bir kişi enerjik ve dinamik ise, bazı kahkaha ve eğlence arayan, mükemmel bir ortak yapar. İkizler erkeği doğal olarak konuşkan ve çapkındır ve onlarla halka açık toplantılarda, konferanslarda ve trafik sıkışıklığında buluşabilirsiniz. Onların kişilikleri dualizmle işaretlenerek onları tutarsız fakat zeki ve şaşırtıcı şekilde başkalarına çekici kılıyor. Bu adam ona yeterince özgürlük ve alan veren bir ortağa bağlı kalmak ve ona ihtiyaç duymak imkansızdır, bunu zihinsel uyarım ve çeşitlilik izler. Kalbini kazanmak için, eğlenceli, teşvik edici, maceracı, şakalarına gülmek ve her gün ondan öğrenmeye hazır olmak gerekir. Doğası gereği, bu duyguları bu kadar tartışmaya hazır bir adam değildir.

İkizler bir erkekle seks yapmak harika bir deneyim olabilir, ancak eşi denemek istemiyorsa sıkılacaktır. Hayattaki her şeyde olduğu gibi, cinsel ilişkilerde yeni deneyimlere, sözlü iletişim ve ifade özgürlüğüne ihtiyacı var.İkizler Burcu Kadını


Bir İkizler kadını çekmek istiyorsanız, onun ikili doğasına ayak uydurabilmelisiniz. Bir an tutkulu ve nazik olabilir, bir anda da her şeyden uzak olabilir. Bu, doğal olarak doğada güvende olma ve diğer insanlardan uzak durma eğiliminin bir sonucu olarak, onu hemen köşesinde bekleyen kaygısız bir aşk hikayesine koşmaya hazır. Bu coşkulu, esprili, entelektüel ve yumuşak konuşulan bir kadın, aynı zamanda son derece açık fikirli ve her zaman yeni biriyle tanışmaya hazırdır.

İkizler kadını genellikle çok ürkek değildir. Ciddi ve kararlı bir ilişki içinde zaman ve sabır gerekir. Bununla birlikte, cinsel ve entelektüel arzularını tatmin edebilecek bir erkek bulduğu zaman, bu kadın, alışılmadık bir şekilde gerçekleşmesine rağmen, bir ailenin kurulmasını, evlenmeyi ve birlikte yaşlanmayı öneren kadın olacak. Ona yeni şeyler öğreten, gördüğü ve ustaca bir bakış açısı olan ortaklardan etkilenir. Seks hayatı anlatılması gereken bir hikaye gibidir, ancak yalnızca dinlemeye hazır olanlar içindir. Genellikle sonunda gerçek bir samimiyet kurmayı başardığı özel kişilerle bunu yaşamak isterler.


Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar