SOLERA - CHATBOT

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Boğa Burcu | Eren Şenoğul
Boğa Burcu | Taurus Horoscope

Boğa Burcu Genel Özellikleri


Güçlü Yönleri: Güvenilir, sabırlı, pratik, özverili, sorumluluk sahibi, kararlı

Zayıf Yönleri: İnatçı, tembel, aşırı sağlamcı

Şunları Sever: Bahçecilik, yemek yapmak, müzik, romantizm, kaliteli kıyafetler, el işleri

Şunları Hiç Sevmez: Ani değişiklikler, komplikasyonlar, her türlü güvensizlik, sentetik kumaşlar

Anlaştığı Burçlar: Başak, Yengeç, Oğlak, Balık, Akrep

Anlaşamadığı Burçlar: İkizler, Koç, YayPratik ve temelli olan Boğa, emeğin meyvelerini toplayan bir burçtur. Her zaman sevgi ve güzellikle çevrelenme, maddi dünyaya, hedonizm ve fiziksel zevklere çevrilme ihtiyacını hissediyorlar. Toros'taki Güneşleriyle doğan insanlar, tüm duyuların en önemlisi olan dokunuş ve tadı düşünen, duygusal ve dokunsaldır. Kararlı ve muhafazakar, zodyakın en güvenilir işaretlerinden biridir, kişisel memnuniyet noktasına ulaşana kadar seçimlerine katlanmak ve karar vermek için hazırdır.

Boğa, tıpkı Başak ve Oğlak gibi bir Dünya işaretidir ve şeyleri topraklı, pratik ve gerçekçi bir perspektiften görme yeteneğine sahiptir. Para kazanmayı ve aynı projelerde yıllarca ya da tamamlanana kadar kalmayı kolay bulur. İnatçılık olarak gördüğümüz şey, bağlılık olarak yorumlanabilir ve ne gerekiyorsa yapabileceklerini tamamlama yetenekleri vardır. Bu, onları mükemmel çalışanlar, harika uzun süreli dostlar ve ortaklar yapar, daima sevdikleri insanlar için orada olurlar. Dünyevi not, para ve zenginlik sevgileri üzerine kurulan dünya görüşleriyle onları aşırı korumacı, muhafazakar veya materyalist yapar.

Boğa burcunun yöneticisi Venüs, aşk, cazibe, güzellik, memnuniyet ve yaratıcılık sunar. Bu hassas doğa, Boğa'yı mükemmel bir aşçı, bahçıvan, aşık ve sanatçı yapacaktır. Sadıktırlar ve ani değişimlerden hoşlanmazlar, eleştiriler veya suçluların kovalanmasına çoğu zaman eğilimlidir, diğer insanlara ve bırakamadıkları duygulara biraz güvenirler. Yine de, potansiyel duygusal zorlukları ne olursa olsun, bu bireyler herhangi bir kaotik ve sağlıksız durumda pratik aklını kullanma yeteneğine sahiptir. Bir Boğa aşkı bulmak için; dünyayı dolaşmak, bakış açısını değiştirmek ya da bütün inanç sistemlerinde ve değer sistemlerinde bir değişiklik yapmak zorundadır.Boğa Burcu Aşkı


Bir Boğa aşığı için sabır çok önemlidir. Onlar son derece duygusal, dokunuşlu, kokulu ve zevkli duyuların onlar için son derece önemli olduğu, ancak aynı zamanda güvenli bir ortam yaratmak ve cinsel ilişkilerinde rahatlamak için zamana ihtiyaçları vardır. Sevdikleriyle yeterince samimiyet yarattıklarında, biraz aşırı duygusal hale gelirler, hatta bazen de muhtaç olurlar ve duygularını kontrol altında tutarlar, her zaman eşlerinin değişimini ve inisiyatifini kucaklarken pratik akıl yürütmeye devam ederler.

Uzun vadeli ilişkiler için, genellikle entelektüel ihtiyaçlarına cevap verebilecek aynı sosyal çevreden insanları, aynı zamanda ailelerinin ve yakın arkadaşlarının beklentilerini de seçerler. Geleneksel değerlere ve yaşamın pratik tarafına dayanarak, bu yetiştirme sürecinin temel beklentilerini yerine getirmeyen, genellikle hediyeler ve maddi şeyler aracılığıyla dikkat çeken ve dikkat çeken bir partneri nadiren seçen bir burçtur. Ahlaki kurallara çok sıkı sadık kalırlarsa ve tüm tabular ve maceracı yaklaşımları reddederlerse, genellikle önünde duran kişi ile tezahür ettirerek hayal kırıklığı ve öfke sorunlarıyla yüzmeye son verebilirler. Boğa burcunun diğer işaretlerle uyumluluğu karmaşık olabilir.Boğa Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?


Güçlü, sadık ve cömert bir adam arıyorsanız, Boğa aradığınız kişidir. Aşık olduğunda, daima geri dönen bir duygu ararken, güvenilir, sabırlı ve şefkatlidir. İnce gövdeleri seçmeyecek ve onunla flört edenlerin düşündürücü bakışları, sanki birinden onlardan çıkmalarını bekliyor gibi emrinde biraz yavaş olacaktır. Her türlü yapaylığı hoş karşılamaz ve özellikle iltifatlar ve aşk beyanları söz konusu olduğunda, gerçek ifadelerle dolu konuşmalara değer verirler.

Bir Boğa adamının kalbini kazanmak için güven inşa etmeye ihtiyaç vardır. Çok az kelimeden oluşan bir kişi olarak, hiçbir şey ona dokunamıyormuş gibi, bazen nüfuz etmesi imkansız gibi görünecektir. Lezzetli bir ev yapımı ortama davet, bu adamla çıkarken hem popüler hem de modern olmaktan ziyade rahat bir yer seçimi hoşuna gidecektir. Seks zamanı nadiren eşine baskı uygulayacaktır ve genelde sizin arzularınızdan zevk alacaktır. Sabit, statik karakterinin bir kısmı, ihaneti affedilmez kılacaktır. Onun ilişki kurmak istiyorsanız kendini güvende hissetmesi gerekir.Boğa Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?


Toros'ta güneşi ile doğmuş bir kadını baştan çıkarmak istiyorsanız, onun romantizm duygusuna hitap etmeniz gerekir. Boğa kadınları, biriyle ilişki kurmaya karar vermiş olsalar bile, merkeze alınmak ve yavaşça baştan çıkartılmak ister. Yavaş hareket edecek şeylere ihtiyaçları vardır ve nadiren cinsel bağlarına hızlıca ve seçimleri hakkında uzun düşünmeden atlayacaklardır.

Bir Boğa kadını gerçek sevgi ve güvenlik için can atar. Çok hızlı bir şekilde arzularını ve içgüdülerini yerine getirmesi pek mümkün değildir ve eğer birisi kalbini almak isterse, kendisini kazanma, rahat hissetmesi için çok zaman ve enerji harcamak zorunda kalacaklar. Aşık olduktan sonra, ona sadık olduğu sürece eşinin yanında durduğu şefkatli, samimi, yakın ve sadık olur. Güzel şeylere göz kulak ve yaşamdaki iyi şeylerin sadeliğini takdir ediyor, bu yüzden ona yaklaşmanın yolu keyifli paylaşılan anlar, mahremiyete saygı, iyi yemek ve yumuşak bir dokunuştan geçiyor. Bu, çıkarken aceleyle hissetmek istemeyen ve vaktinin olması gereken bir kadın. Biriyle kendini rahat ve güvende hissettiğinde, geri durmadan mutlu ve hızlı bir şekilde kalbini verecektir.

Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar