SOLERA - CHATBOT

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Aslan Burcu - Leo Horoscope

Aslan Burcunun Genel Özellikleri


Güçlü Yönleri: Yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak yürekli, neşeli, esprili

Zayıf Yönleri: Kibirli, inatçı, öz merkezli, tembel, esnek olmayan

Şunları Sever: Tiyatro, tatil yapmak, pahalı şeyler, parlak renkler, arkadaşlarla eğlenmek

Şunları Hiç Sevmez: Görmezden gelmek, zor gerçeklerle yüzleşmek, kral veya kraliçe gibi davranılmamak

Anlaştığı Burçlar: Terazi, Kova, İkizler

Anlaşamadığı Burçlar: Başak ve OğlakAslan burcunda doğan insanlar, doğuştan liderdir. Dramatik, yaratıcı, kendine güvenen, baskın ve direnmeleri son derece zor, taahhüt ettikleri yaşamın herhangi bir alanında istediklerini elde edebileceklerdir. Bir Aslan ve onların “ormanın kralı” statüsünde belirli bir gücü vardır. Aslan burcu insanların sık sık cömert ve sadık oldukları için birçok arkadaşı vardır. Kendine güvenen ve çekici olan bu yanı, farklı insan gruplarını birleştirme ve onları ortak bir nedene doğru yönlendirme yeteneğine sahiptir. Mizah duygusu, diğer insanlarla işbirliğini daha da kolaylaştırır.

Aslan, tıpkı Koç ve Yay gibi ateş grubuna aittir. Bu onları sıcak bir şekilde yüreklendirir. Hayata aşık olur, gülmeye ve eğlenmeye çalışırlar. En zor problemleri bile çözmek için aklını kullanabiliyorlarsa, çeşitli karmaşık durumları çözmede kolayca inisiyatif alacaklardır. Güneş tarafından yönetilirler. Öz-farkındalık arayışı içinde ve egoyu sürekli olarak büyütürler. Arzularını ve kişiliğini bilerek kolayca ihtiyaç duydukları her şeyi sorabilirler, ancak bilinçli bir şekilde diğer insanların kişisel kazanım ya da statülerini kovalamadaki ihtiyaçlarını kolaylıkla göz ardı edebilirler. Bir Aslan burcu, diğer insanların onları görme biçimine bağlı kaldığında, indirilmeye hazır olan kolay bir hedef haline gelir. Tek zayıf yönleri karşılaştıkları kişilere karşı korku ve saldırganlıktır.Aslan Burcu Aşkı

Aslan burcu duygularını rahat ve net bir şekilde gösterir. Aşık olduklarında sevdiklerine karşı eğlenceli, sadık, saygılı ve çok cömertlerdir. Su grubu burçları (Yengeç, Balık) ile aşk uyumları oldukça yüksektir. Herhangi bir ilişkide lider rolünü üstlenirler. Bu durum özellikle partnerleri için zaman zaman yorucu olabilir. Her Aslan, kendini bilen, makul ve kendisiyle aynı entelektüel seviyede olan bir eşe ihtiyaç duyar.

Aslan burcunun cinsel yaşamı  maceralı, eğlenceli ve çok enerjiktir. Seks ve aşk arasındaki sınırları net bir şekilde anlayan, ancak cinsel yaşamlarının kalitesi ile duygusal bağlantının ne kadar önemli olduğunu görmekte başarısız olan kişilerdir.Aslan Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Bir Aslan erkeği, yakın ilişkilerinde bir kral gibi muamele edilmek ister ve bu narsisistik özellikleri değildir, ama derin bir saygınlığa sahip olan herkesin hissetmesi gereken gerçek bir içsel ihtiyaçtır. Onunla olan planlar her zaman büyük ve dramatiktir ve hayranlıkla, bağlılıkla ve dikkatle olmalıdır. Aşık olduklarında pek çok hediye veren, genellikle pahalı olanları seçen bir adamdır. Onunla kalmak isteyen herhangi bir eş, kraliyet tahtına layık ve bu aşka hazır olduklarını kanıtlamak zorundadır.

Bununla birlikte, romantik ve tutkulu olan bu adam, nadiren, görünüşüyle ​​“iyi gitmeyen” bir kadını seçecek ya da dış dünyadaki belirli grupların gözünde onu iyi görünmemesini sağlayacaktır. Kendisini dikkatin merkezine koyar ve eşinin bir çok hayranla rekabet etmesi gerekir, ancak ilişkilerine sadıktır ve eşi de aynı özeni gösterdiği sürece tehlikede değildir. Doğru davranıldığında, sonsuza dek sadık kalırlar.Aslan Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Aslan kadınları çok sıcak kalplidir. Sevilme ve hayran olma arzusundan etkilenirler ve Aslan burcu altında doğan bütün insanlar, ilgi odağında olmayı severler. Onu baştan çıkarmak için, ona iyi davranmak, saygı duymak, ona iltifat etmek ve hak ettiği lüks bir yaşam tarzını yaşamaya uygun görmek gerekir. Romantik ortakları takdir ederler ve aynı kraliyet muamelesini sevdiği kişiye vererek birisinin dünyasının merkezi olmasını beklerler. Bir Aslan kadınıyla çıkmak, onun kusurlarını ve niteliklerini takdir etmeyi gerektirir. Aşk için yarışmayı sevmez ve eşinin hayatındaki rolüyle ilgili açıklığa sahip olmak ister.

Aslanın Güneş işareti altında doğan bir kadın her zaman bir tiyatroyu, bir sanat müzesini veya lüks bir restoranı ziyaret etmekten keyif alır. Çiçekleri ve hediyeleri sever ancak eşinin pahalı rutini yerine görkemli şefkat göstergeleri sunmasını ister. Biraz otoriter olabilir ve kendi hayatının kontrolünü elinde tutması gerekir. Eşi onu değerli ve kraliçe gibi tutarsa, sonsuz sıcaklık ve aşk sunacaktır.

Görüşleriniz

Yorum Gönderme

0 Yorumlar