Breaking Bad: Criminal Elements Mobil Oyunu Geliyor

Breakink Bad Mobil Oyun

Breaking Bad: Criminal Elements Mobil Oyunu Geliyor

En sevilen diziler arasında yer alan Breaking Bad efsanesi bundan 11 yıl önce başlamıştı ve 5 sezon boyunca kendisinden söz ettiren bu dizisinin son bölümü 29 Eylül 2013 tarihinde yayınlandı. Diziyi izlemeyenler ya da hatırlamak isteyenler için konusundan biraz bahsedeyim;

Breaking Bad konusu;

Dizinin ana karakteri olan Walter White, kendi halinde başarılı bir kimya öğretmenidir. Öğretmenlikten arta kalan zamanlardaysa bir oto yıkamacıda araba yıkamakta ve ailesinin getirdiği maddi zorlukların üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Nefes alış verişinde ve vücudunda hissettiği bazı rahatsızlıklar sonucu doktora görünür ve Akciğer Kanseri olduğunu öğrenir. Ölüm ve ailesini geride bırakma düşüncesi Walter White’ı derin düşüncelere iter. Ölümün getirdiği derin düşüncelerle Jesse’ye bir teklif yapar. Ailesini geride parasız ve yardıma muhtaç bırakmak istemeyen Walter, kimya bilimini sentetik bir uyuşturucu olan meth üretimiyle birleştirecektir.

Dizinin bitmesine üzülen hayranlarına sevindirici haber Sony ve FTX tarafından geldi. Dizinin konusunu ele alan mobil oyunun müjdesi verilirken, oyunun adının da Breaking Bad: Criminal Elements olacağı duyuruldu. Şu an için oyunun strateji oyunu olacağının dışında farklı bir bilgisi yok ama çıkış tarihi olarak 2019 yılının sonu işaret ediliyor. Oyun hem Android hem de IOS cihazlar için oynanabilir olacak.


Yazar: Eren ŞENOĞUL | E-Ticaret Danışmanı
Görüşleriniz

Yorumlarınız

0 Yorumlar